Warsaw 26°C Phone 48 223 984 335
ul. Sabały 55, Warsaw

Pokoje

Oferujemy Państwu 20 komfortowych pokoi, w których pobyt w Warszawie stanie się przyjemny i niezwykle komfortowy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście czuli się w naszym obiekcie jak w domu, dlatego z pasją i zaangażowaniem wykonujemy swoją pracę i dbamy o to, aby odwiedzające nas osoby były w pełni usatysfakcjonowane pobytem.

Atuty naszych pokoi

Łazienka

Komfortowa, przestronna i modernistyczna łazienka znajduje się w każdym pokoju, dlatego mogą poczuć Państwo pełen komfort podczas wieczornej i porannej toalety, kiedy to nie ma konieczności wychodzenia z pokoju w szlafroku, co dla wielu mogłoby być nieco krępujące. W naszych łazienkach znajdują się duże umywalki, prysznice oraz duże lustra, które ułatwią wykonanie makijażu, czy układanie włosów.

Telewizor 32 cale

W trakcie odpoczynku w naszych pokojach będą mogli Państwo także uprzyjemnić sobie czas, oglądając telewizor. Mnogość dostępnych kanałów została dostosowana do każdych, nawet jak najbardziej precyzyjnych potrzeb i zainteresowań naszych Gości. Pośród stacji znaleźć można kanały muzyczne, informacyjne, filmowe, a także publicystyczne. Wieczorny relaks stanie się wiec znacznie przyjemniejszy.

Łóżka pojedyncze i podwójne

Bierzemy pod uwagę to, że nasi goście przybywają do naszego obiektu z różnych powodów, wśród których znajdują się zarówno spotkania biznesowe, jak i romantyczne pobyty w stolicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy w pokojach łóżka pojedyncze oraz podwójne, których królewski rozmiar pozwoli na komfortowy odpoczynek.

Darmowe WiFi

W każdym pokoju znajduje się także dostęp do WiFi, co niewątpliwie ułatwi przygotowanie się do spotkania biznesowego lub też określenie miejsc w Warszawie, które warto zwiedzić. Połączenie cechuje się doskonałą jakością, a nasz personel dokłada wszelkich starań, aby sygnał nie był w żaden sposób zakłócany.

Rozmiary wnętrz

Kolejnym niewątpliwie atutem naszego hostelu jest rozmiar oferowanych przez nas pokoi. Każde z 20 pomieszczeń ma optymalną wielkość, co bez wątpienia wpływa na komfort pobytu. Mamy świadomość tego, iż po podróży, czy spotkaniu Goście pragną zyskać uczucie przestrzeni i komfortu zwłaszcza wtedy, kiedy w pokoju znajdują się także inne osoby.

Czystość

Jednym z najważniejszych czynników warunkujących zadowolenie z pobytu w danym obiekcie jest poziom czystości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pokoje przed Państwa przybyciem pokoje były dokładnie wyczyszczone. Regularnie sprawdzamy także stan kołder, pościeli i materaców.